sobota, 14 listopada 2015

CO WY TU ROBICIE ??? 


Witam :)

Pytanie........Co Wy tu robicie ?
Przypadkiem wejdziecie na mojego bloga i w głowie przyjdzie pytanie " Co ja tu robie ?".
A może inaczej zapytam " Co ja tu znajde ? " 
Odpowiedz jest prosta.............
Znajdziecie tu mianowicie rózne recenzje, ciekaowstki na rózny temat, moje przemyśłenia na dany temat, moje zdolności kulinarne (jajecznica się liczy co nie ? :D hehe) i wiele innych rzeczy.
Takie krótkie info :)
__________________________________________________________________________________
 14.11.15r
 

wtorek, 10 listopada 2015

I AND MY WORD -ja i mój świat

Cześć :)

Witam Was po długiej i to bardzo długiej przerwie.

Zaczynam od nowego bloga,bo nie udało mi sie starego  odzyskać.

Stary blog :

KLIK 

Więc witam w moim świecie, z pozytywną energią i szczerym 

uśmiechem :)

Nie mogę się doczekać aż sie to wszystko rozkręci;3

Bardzo mi tego brakowało.

Mam nadzieje że Wam się spodoba.

I zostaniecie na dłużej. 

Bayoo oczekujcie następnej notki ^^ :)

 

:Jeszcze wygląd na bloga nie gotowy ;)

: Zdjęcia z bloga są moje :)

10.11.15r